Budai Ring Autósiskola - Nem kevesebb, mint a vezetés élményét nyújtják Neked!

Elérhetősége:

Budapest, I. Ponty utca 8.
Tel: 06-1-202-0521

A Budai Ring Autósiskola kimagaslóan jó szolgáltatásairól híres, és mindent meg is tesz ennek megőrzése érdekében. Állandó engedményekkel lehet náluk számolni a tandíjból, akár 30 százalékkal is kevesebbe kerülhet az átlagnál. Az iskola nyújt azonban egy igen különlegesnek is mondható szolgáltatást, ez a Deluxe oktatói csomag, mely olyan személyeknek szól, akik nyilván a megszokott díj többszöröséért, de mindennemű kényelmi szolgáltatás mellett csinálhatják végig a tanfolyamot. Ebbe a csomagba tartozik például a Kresz-tanfolyam magántanárnál való végzésének lehetősége, az oktatóstúdióban történő foglalkoztatásra és gyakorlati órákra háztól házig szállítás, a tankönyv mellé CD-n gyakorló anyag tesztekkel, de az adott ár persze tartalmazza a jogosítvány megszerzéséhez szükséges mindennemű hatósági díj összegét is.